Ogłoszenia 19.11.2017

Niedziela
- Serdeczne Bóg zapłać ks. Prałatowi Antoniemu za podjętą posługę duszpasterską w naszej parafii w czasie ostatniego tygodnia.
- W ubiegłą niedzielę zbiórka na remont dachu wyniosła: 21 239 zł i 170 Euro. Bóg zapłać za złożone ofiary.
- Z powodu zbyt małego zainteresowania zabawą Andrzejkową, zabawa prawdopodobnie zostanie odwołana. Jeżeli tak się stanie, zapisane pary zostaną o tym jutro osobiście poinformowane w celu odebrania wpłaconej przez nich kwoty.
- Dziś o godz. 16.00 nieszpory niedzielne,

Wtorek
- O godzinie 16.30 spotkanie formacyjne dla kandydatów do bierzmowania z VI klasy.

Środa
- O godzinie 17.30 spotkanie scholii dziecięcej.
- 22 listopada przypada wspomnienie św. Cecylii, patronki muzyków kościelnych. Zapraszamy wszystkich zaangażowanych w śpiew i muzykę sakralną na wieczorną Mszę Św. Po mszy św. spotkanie przy stole.
- Franciszkański Zakon Świeckich zaprasza chętnych parafian na spotkanie w środę, dnia 22.11 po wieczornej Mszy Świętej do salki parafialnej. Tematem spotkania będzie: „Ewangelizacja w życiu św. Franciszka.

Czwartek
- Po Mszy szkolnej spotkanie Małych Ewangelizatorów

Piątek
- O godzinie 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego.

Sobota
- O godzinie 11.00 zbiórka wszystkich ministrantów i kandydatów przed uroczystością Chrystu-sa Króla. Obecność obowiązkowa.

Niedziela
- W przyszłą niedzielę po mszach świętych Mali Ewangelizatorzy wraz z rodzicami będą roz-prowadzać stroiki i pierniki świąteczne. Dochód w całości zostanie przeznaczony na opłacenie Petra - chłopca z Malawi. Serdecznie wszystkich zapraszamy.
- W uroczystość Chrystusa Króla o godzinie 11.00 będzie sprawowana Msza Święta w intencji wszystkich ministrantów. Zaś na godzinę 15.00 ministranci zapraszają swoich rodziców do Auli na wspólną kawę i poczęstunek.
- Przypominamy, że za tydzień ostatnia Msza Święta w kościółku.

Pozostałe ogłoszenia
18 listopada nastąpiło otwarcie bazy rodzin włączonych do Szlachetnej Paczki. Od tego momentu darczyńcy na stronie internetowej www.szlachetnapaczka.pl mogą wybierać rodziny którym chcą pomóc. Więcej informacji w gablocie.

W ostatnim tygodniu do domu Ojca odeszli:
Śp. Stanisław Wójcik l. 62 z ulicy Filarskiego
Wieczny odpoczynek racz zmarłym dać Panie...

Parafianom i Gościom przebywającym na terenie naszej parafii życzymy miłej niedzieli
i błogosławieństwa Bożego na cały nowy tydzień.