Ks. Marian Saska

Proboszcz

Data święceń: 1993-06-19
 
Pełnione funkcje:
[ 2016-08-24 - nadal ] proboszcz - Zdzieszowice, św. Antoniego
[ 2000-09-25 - nadal ] asystent kościelny Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży - duszpasterstwo specjalistyczne
[ 1993-08-28 - 1996-08-22 ] wikariusz - Nysa, św. Dominika
[ 1996-08-22 - 2000-08-16 ] wikariusz - Kędzierzyn-Koźle (Piasty), Ducha Świętego i NMP Matki Kościoła
[ 2000-08-16 - 2002-08-17 ] wikariusz - Opole-Kolonia Gosławicka, św. Jacka
[ 2002-08-17 - 2006-01-04 ] rezydent - Opole-Kolonia Gosławicka, św. Jacka
[ 2002-08-17 - 2007-09-21 ] diecezjalny duszpasterz młodzieży - duszpasterstwo specjalistyczne
[ 2006-01-04 - 2016-08-24 ] proboszcz - Szklary, św. Michała Archanioła

 

 

Ks. Piotr Willner

Wikariusz

Data święceń: 2012-06-16
 
Pełnione funkcje:
[2021-08-25 – nadal] wikariusz Zdzieszowice, św. Antoniego
[2016-08-24 – 2021-08-25] wikariusz Racibórz, św. Mikołaja
[2013-08-28 – 2016-08-24] wikariusz Kluczbork, Matki Bożej wspomożenia wiernych

 

 

ks. Vitali Burko

Wikariusz

Data święceń: 2012-06-16
 
Pełnione funkcje:
[2022-24-08 – nadal] wikariusz Zdzieszowice, św. Antoniego
[2015-10-16 – 2022-08-23] wikariusz Opole, Przemienienia Pańskiego
[2013 – 2015] wikariusz Mińsk,Archikatedra Najświętszej Maryi Panny, sekretarz arcybiskupa Kondrusiewicza
[2012 – 2013] wikariusz Mohylew,konkatedra wniebowzięcia NMP i św. Stanisława